Zabavi se
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zabavi se

Ovaj forum je napravljen zbog zabave.Pa prema tome Zabavite se i Uzivajte!!
 
Početna stranicaPortailPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najcesca pitanja

Go down 
Autor/icaPoruka
Andy
Admin
Admin
Andy


Broj postova : 27
Registration date : 06.08.2007

Najcesca pitanja Empty
PostajNaslov: Najcesca pitanja   Najcesca pitanja Icon_minitimečet kol 30, 2007 8:22 pm

BBC kodovi:
Znaci ukucate [url=link te slike]Tekst koji ce se pojaviti umesto linka[/url]

Sliku stavljate tako da ju uploadate na nekoj stranici:
www.photobucket.com
www.imageshack.us

uzmete link slike i stavite na početku Najcesca pitanja  i na kraju
znači primjer:
Najcesca pitanja  link aplodane slike


Čudan quick reply
https://2img.net/h/i192.photobucket.com/albums/z311/vojak00/PI.png
samo da kažem ukoliko se nekome više sviđa taj način,uđite u reply i tamo gdje piše odgovori...odite desno i ima neka sličica tipa ovog /A kliknite na nju i bit će vam ovako kako je na slici...



Kako da postavim sliku na forum?
vrlo jednostavno, ukucate Najcesca pitanja Link do slike
A za link slike koristite sledece:
Kliknete desnim klikom na sliku, odete na Properties a zatim ono sto vam pise pod Location prekopirate, to vam je link slike Wink

Kako da stavim sliku sa svog racunara na forum?
Nazalost trenutno ova opcija nije omogucena. Jedino kako je kolega Gremlin rekao, da se slika prvo uploduje preko www.imageshack.us ili drugih stranica. Za link slike je najbolje uzeti poslenji link tj poslednju adresu koju vam nude

Kako da promenim avatar?
Kliknete na profil, zatim u gornjem desnom uglu imate: opcije, avatar, potpis i favoriti. Kliknite na avatar i to je to Smile

Kako da stavim sliku u potpis?
Ista stvar kao i kod avatara samo sada kliknete na potpis, ukucate Najcesca pitanja Link slike

Zasto mi se slika u potpisu ne pokazuje a sacuvao sam ga kako treba?
Verovatno niste u profilu u opcija zakacili opciju "Uvek pokazi moj potpis"




Kako da napravim male slike?
Jedan nacin je da kad trazite slike na internetu gledate koje su one rezolucije, mozda vam ona ovako deluje mala ali kada kliknete na nju ona se ucita cela i onda je naravno veca.
Kada trazite slike preko google pictures, i upisete rec. Ispod svake slike vam pise rezuluciju npr 150x150,400x340 itd. Ovde ja najbolje da izaberete sto manju rezuluciju. Do nekih 300x400 (400x300) je jos prihvatljiva slika, sve ostalo su ogromne slike.

- Znaci jedno resenje je da tamo potrazite neku manju sliku, ipak vam se nudi vise slika, izaberite nesto drugo Wink
- Drugo resenje je da skinete na racunar sliku koju zelite da smanjite, i odete na:
http://www.imageshack.us/
u browse potrazite na svom racunaru sliku koju zelite da smanjite, zakacite opciju "resize image" i kliknete na "Host it"
Zatim ce vam izbaciti brdo linkova do te slike, moja preporuka vam je da koristite poslednji link.
Link stavljate izmedju Najcesca pitanja Link i to je to
[Vrh] Go down
 
Najcesca pitanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Zabavi se :: User Board :: Pomoc & Pitanja-
Forum(o)Bir: